European Cup 
 
Dátum:
Miesto:   -

 
Logo SEP


Cafézia


Shred


Slytech


Progast-logo-v-krivkach.jpg


Vita-Sana-Club-Logo.jpg


Logo Kvety Tatry


Lyžiarsky klub Gerlach

Prvé dni v Sochi

2.2.2014

Posledný deň pred odletom na ZOH Sochi 2014 sa odohral v Bratislave. Spolu s ostatnými členmi slovenskej výpravy som absolvovala slávnostný sľub olympionikov prezidentovi SR, ktorý sa odohral v Rytierskej sále Bratislavského hradu. Každý z nás bol predstavený a potriasol si s hlavou štátu pravicou, čím súhlasil, že urobí všetko pre to, aby reprezentoval našu krajinu najlepšie ako dokáže. Následne bol prednesený sľub v mene náš všetkých. 

prve_dni_v_sochiCesta prebehla hladko, únavné bolo len opakované prekladanie batožiny, ktorej bolo naozaj neúrekom. Prísne bezpečnostné opatrenia, políciu na každom kroku, neustále kontroly  a plot s ostnatým drôtom okolo našej dediny beriem s nadhľadom, je to na ochranu nás všetkých. Mountain Olympic village, kde sme ubytovaní nie je veľká, ale atmosféra je tu veľmi príjemná. 

Sú to pre mňa úžasné dni. Spolu s otcom sme za najväčšej podpory ostatných rodinných príslušníkov z domu prileteli na najvýznamnejšie športové podujatie sveta. Dostala som možnosť ukázať svoj najlepší športový výkon na olympijských hrách.  Je to pre mňa obrovská pocta a zároveň výzva, do ktorej sa pustím v  3 disciplínach: Super G (15.2.), Obrovský Slalom (18.2.) a posledný bude Slalom (21.2.2014)