European Cup 
 
Dátum:
Miesto:   -

 
Logo SEP


Cafézia


Shred


Slytech


Progast-logo-v-krivkach.jpg


Vita-Sana-Club-Logo.jpg


Logo Kvety Tatry


Lyžiarsky klub Gerlach

Príprava je dokončená, preteková sezóna začína

29.11.2014

--Molltaler Gletscher, Rakúsko--

Posledný tréningový cyklus prípravného obdobia som ukončila výjazdami na rakúsky ľadovec. Rovnako ako na tých predošlých, aj počas celej prípravy, urobilo sa na nich veľa práce.

Ak ide o tú fyzickú prípravu, absolvovala som tréningy všetkých disciplín a spriatelila sa s novými lyžami aj na rýchlostné disciplíny. Čo je ale dôležitejšie, vďaka neľahkým mentálnym tréningom mám na lyžiach zrazu úplne iný pocit. Pocit, ktorý som pred tým, vďaka omylom v ktorých som žila a zranení, ktoré ich nasledovali, nikdy nemohla mať. Som vďačná za to poznanie základých princípov existencie, ktorého sa mi dostalo a nadobudla som tak istotu, pri ktorej človek zrazu vie kto je a kam smeruje . Nakoniec, je tu môj metabolizmus, ktorý je špeciálnou vegetariánskou, takmer vegánskou stravou nastavený, aby bez najmenších problémov zvládal potrebnú tréningovú záťaž, energetický výdaj na pretekoch aj obyčajne únavné cestovanie a organizačné úkony. 

S novým teamom ľudí okolo seba, na patričnej profesionálnej úrovni, tak čoskoro začíname pretekať. Vzhľadom na to, že sa všetci v teame riadime rovnakými pravidlami verím, že sa tieto zmeny čoskoro odzrkadia aj na výsledkoch.