European Cup 
 
Dátum:
Miesto:   -

 
Logo SEP


Cafézia


Shred


Slytech


Progast-logo-v-krivkach.jpg


Vita-Sana-Club-Logo.jpg


Logo Kvety Tatry


Lyžiarsky klub Gerlach

Nominácia na ZOH Sochi 2014

16.1.2014

nominacia_na_zoh_sochi_2014Pred pár dňami kompetentní členovia Slovenskej lyžiarskej asociácie pre niektorých svojich pretekárov napevno uzavreli  nomináciu na OH v Sochi 2014. Bolo pre mňa obrovským potešením vidieť svoje meno oficiálne medzi športovcami, ktorí budú súčasťou slovenskej olympijskej výpravy. 

Maximálne odhodlanie urobiť všetko preto, aby som sa na toto najvyššie športové podujatie dostala trvalo už od letných mesiacov. V letných pretekoch na Novom Zélande som dosiahla výsledky, s ktorými som bola spokojná, počas jesene sa mi v Európe darilo menej. Bolo to o to horšie, keď dlhší čas nebolo jasné, čo je potrebné dosiahnuť, aby sa pretekár nominoval. Prišla zima a stále to nebolo ono, ale mala som jasný cieľ a ani raz som nezapochybovala. 

Je to pre mňa veľká radosť stať sa olympioničkou. Chcela by som za to poďakovať svojim rodičom, ktorí na ma v športe podporujú od malička, pár ďalším ľuďom, ktorí majú veľkú zásluhu na tom, že mám možnosť postaviť sa na štart Olympijských hier a tiež všetkým tým, ktorí mi úprimne držia palce.