European Cup 
 
Dátum:
Miesto:   -

 
Logo SEP


Cafézia


Shred


Slytech


Progast-logo-v-krivkach.jpg


Vita-Sana-Club-Logo.jpg


Logo Kvety Tatry


Lyžiarsky klub Gerlach

Colorado Camp

29.11.2019
colorado-Camp.jpgS tréningovou skupinou sme sa tentoraz na poslednú prípravnú časť, kým oficiálne začneme pretekovú sezónu v Európe, presunuli na západný kontinent – Colorado, US. V stredisku Copper Mountain nás čakalo krásne počasie a pripravené svahy, kde sme sa s nadšením pustili do práce. 

Keby ale bolo všetko iba krásne a priaznivé, bolo by to príliš jednoduché. Príjemné teploty na začiatku pobytu vystriedala mrazivá vlna a teploty sa pohybovali od -15 do -20°C. Tréningy neboli zrušené ani za hustého sneženia. Napokon, pustiť sa SG traťou, kde je vyjazdený len akýsi koridor, v ktorom sa musí človek udržať, to je poriadny tréning nie len fyzických ale aj psychických schopností. Náročné doteraz tiež bolo vyrovanť s nie veľmi vydarenými štartami v pretekoch slalomu. Tam neostáva iné, ako odhaliť príčinu a pracovať na jej odstránení. 

Posledné dni sme sa venovali prevažne tréningom Super G. Najbližšie dni ma tu čakajú ešte dva štarty v tejto disciplíne. Pracovali sme tvrdo, je čas to ukázať aj na pretekoch.