Preteky FIS                

 Dátum:         -                      Miesto:         -

 

 

 S.E.P.

Kvety Tatry


Slovenská lyžiarská asociácia

Národné športové centrum

Lyžiarský klub LK Gerlach

Tatraclima

Systherm

Srdečne Vás vítam na mojej stránke!!

Ďakujem, že ste ju navštívili. Môžete tu nájsť informácie o mojej rozvíjajúcej sa lyžiarskej kariére, najnovšie správy o príprave na nasledujúcu sezónu, ako aj niečo z mojej lyžiarskej histórie. Pri jej ďalšom prehliadaní Vám prajem príjemnú zábavu!

„To, že viacerí robíme to isté, neznamená, že robíme to isté. Dve veci robia rozdiely stotín medzi nami:                 viera & istota."  

 

 

 Z môjho pera (B.K.) ...Všetky páry boli finálne pripravené, len ich položiť na sneh. Ďalej sa teda smerovalo do Penninských Álp na švajčiarsky ľadovec Saas Fee. Už po prvých tréningoch mám z lyží veľmi dobrý pocit...

 Z môjho pera (B.K.) Tréningové výjazdy na ľadovcoch sa striedajú s tréningami  rôzneho charakteru bez snehu. Program je pestrý, zahrnuté sú aerobné aj anaerobné tréningy, ktoré su ďalej rozvetvené na špecifickejšie zameranie.

 Z môjho pera (B.K.) Zatiaľ čo sa lyžiari v období tréningovej pauzy po sezóne radi zdržiavajú v  nížinách, ja som v opäť vyrazila do hôr. Svoju čisto kondičnú príravu som teda začala trochu skôr, aby som bola pripravená na výpravu na Elbrus, ktorej som sa plánovala začiatkom mája zúčastniť.

 Z môjho pera (B.K.) ... Do konca pobytu nasledovala ešte jedna príjemná preteková skúsenosť, keď som si v posledom preteku sezóny, v obľúbenom slalome siahla na víťazstvo. Od rána na svahu vládla pokojná atmosféra, počasie nám doprialo pekný deň a moje pocity boli už pred pretekmi radostnejšie ako inokedy. 

 Z môjho pera (B.K.) Majstrovstvá Slovenska v technických disciplínach Obrovský slalom a Slalom sa v Jasnej konali za letných podmienok. 

© Barbara Kantorová 2011 | www.kantorova.sk | www stránky Dolghi