Preteky FIS                

 Dátum:         -                      Miesto:         -

 

 

 S.E.P.

Kvety Tatry


Slovenská lyžiarská asociácia

Národné športové centrum

Lyžiarský klub LK Gerlach

Tatraclima

Systherm

Srdečne Vás vítam na mojej stránke!!

Ďakujem, že ste ju navštívili. Môžete tu nájsť informácie o mojej rozvíjajúcej sa lyžiarskej kariére, najnovšie správy o príprave na nasledujúcu sezónu, ako aj niečo z mojej lyžiarskej histórie. Pri jej ďalšom prehliadaní Vám prajem príjemnú zábavu!

„To, že viacerí robíme to isté, neznamená, že robíme to isté. Dve veci robia rozdiely stotín medzi nami:                 viera & istota."  

 

 

 Z môjho pera (B.K.) ... Do konca pobytu nasledovala ešte jedna príjemná preteková skúsenosť, keď som si v posledom preteku sezóny, v obľúbenom slalome siahla na víťazstvo. Od rána na svahu vládla pokojná atmosféra, počasie nám doprialo pekný deň a moje pocity boli už pred pretekmi radostnejšie ako inokedy. 

 Z môjho pera (B.K.) Majstrovstvá Slovenska v technických disciplínach Obrovský slalom a Slalom sa v Jasnej konali za letných podmienok. 

 Z môjho pera (B.K.) Počasie spočiatku vyzeralo nádejne, ale po štarte pár pretekárok boli organizátori kvôli neústupnej hmle nútení pretek zastaviť. 

 Napísali o mne (press) Barbara Kantorová pri svojej olympijskej premiére obsadila v super G žien 22. pozíciu. V Sochi ju čakajú ešte štarty v jej obľúbených točivejších súťažiach. 

Z môjho pera (B.K.) Všetky vystúpenia odohrávajúce sa v podaní umelcov, osvetlenie všetkého druhu, efekty sneženia, rôznych predmetov a symbolov vzášajúcich sa nad plochou štadióna a zvukové efekty boli zostavené tak, aby v divákoch zanechali príjemný pocit radosti a nadšenia. Nato boli olympijske hry v Sochi oficiálne zahájené a olympijský oheň zapálený.

© Barbara Kantorová 2011 | www.kantorova.sk | www stránky Dolghi