Preteky FIS                

 Dátum:         -                      Miesto:         -

 

 

 S.E.P.

Kvety Tatry


Slovenská lyžiarská asociácia

Národné športové centrum

Lyžiarský klub LK Gerlach

Tatraclima

Systherm

Srdečne Vás vítam na mojej stránke!!

Ďakujem, že ste ju navštívili. Môžete tu nájsť informácie o mojej rozvíjajúcej sa lyžiarskej kariére, najnovšie správy o príprave na nasledujúcu sezónu, ako aj niečo z mojej lyžiarskej histórie. Pri jej ďalšom prehliadaní Vám prajem príjemnú zábavu!

„... život s Úprimnosťou, Odvahou & Láskou."  

 

 

 Z môjho pera (B.K.) V rámci dňa voľna od lyží sa nedalo ostať sedieť  "doma". Okolité kopce sú v lete nie len vynikajúcim prostredím na tréningy na snehu, ale poskytujú aj možnosti na iné tréningové aktivity - kardio tréning, ktorý je pre športovca nevyhnutný. Cieľ cesty bol jasný a jej ukazovateľ tiež.

Z môjho pera (B.K.) Posledné dva týždne trávim tvrdými, ale dokonalými tréningami na ľadovci v Saas Fee, Švajčiarsko. Lepšiu prípravu si sotva viem predstaviť.

 Z môjho pera (B.K.) ...Všetky páry boli finálne pripravené, len ich položiť na sneh. Ďalej sa teda smerovalo do Penninských Álp na švajčiarsky ľadovec Saas Fee. Už po prvých tréningoch mám z lyží veľmi dobrý pocit...

 Z môjho pera (B.K.) Tréningové výjazdy na ľadovcoch sa striedajú s tréningami  rôzneho charakteru bez snehu. Program je pestrý, zahrnuté sú aerobné aj anaerobné tréningy, ktoré su ďalej rozvetvené na špecifickejšie zameranie.

 Z môjho pera (B.K.) Zatiaľ čo sa lyžiari v období tréningovej pauzy po sezóne radi zdržiavajú v  nížinách, ja som v opäť vyrazila do hôr. Svoju čisto kondičnú prípravu som teda začala trochu skôr, aby som bola pripravená na výpravu na Elbrus, ktorej som sa plánovala začiatkom mája zúčastniť.

© Barbara Kantorová 2011 | www.kantorova.sk | www stránky Dolghi