New Zealand Camp
 
Dátum: -
Miesto:  
Logo Slovenskej lyžiarskej asociácie
 
Logo SEP


Cafézia


Shred


Slytech


Progast-logo-v-krivkach.jpg


Vita-Sana-Club-Logo.jpg


Logo Kvety Tatry


Lyžiarsky klub Gerlach

Úvod

Srdečne Vás vítam na mojej stránke!

Ďakujem, že ste ju navštívili. Môžete tu nájsť informácie o mojej napredujúcej lyžiarskej kariére, najnovšie správy o mojom športovom pôsobení počas sezóny 2018/2019, ako aj niečo z mojej lyžiarskej histórie. Pri jej ďalšom prehliadaní Vám prajem príjemnú zábavu!

„Oko za oko a celý svet bude slepý."
                                                                   
     Mahatma Gandhi

Zobrazené výsledky 1-5 (z 47)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 

Začiatkom mája som absolvovala testovanie lyží na Hintertuxe. Nakoľko moji súčasní coaches zhodnotili, že Atomic pre mňa nie je tá najlepšia voľba, hľadali sme iný variant. 

Dlhšie som nepísala? Nuž, dôvod bol jednoduchý. Ukončovanie vysokoškolského štúdia bakalárskeho stupňa mi zabralo všetok čas. 

 

Záver sezóny uplynul rýchlejšie, ako by som si priala. Za ten čas som toho však stihla až-až.


 

Uplynul presne rok odkedy som naposledy pretekala. Bolo to práve v PyeongChang, kedy som stála na štarte pripravená vyraziť na trať zjazdu a následne slalomu pri pretekoch v Alpskej kombinácii. Posledné dni som opäť mohla zažiť ten pocit. 

...Veľmi som si priala stihnúť štartovať aspoň v technických disciplínach, ktoré sú v druhej polovici majstrovstiev. Žiaľ, napriek tomu, že som na tom posledného pol roka pracovala, niektoré procesy sa nedajú urýchliť...

Zobrazené výsledky 1-5 (z 47)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|